Jak wyglądać świetnie o każdej porze dnia i nocy?

Wiem, że nie każda dziewczyna to fashionistka taka jak ja, ale nigdy nie spotkałam kobiety, która nie chciałaby wyglądać i czuć się jak milion dolarów. Dlatego prowadzę tego bloga – by pozwolić wam wyglądać świetnie o każdej porze dnia i nocy.

Ten przewodnik nie jest czymś koniecznym, czymś, co musisz mieć, aby wyglądać niesamowicie, ponieważ wszyscy mamy własne style i pomysły na to, aby wyglądać jak najlepiej. Myślę raczej, że będzie bardziej pomocny, gdy jesteś w nagłej potrzebie, aby szybko zebrać ten wyjątkowy przebojowy strój.

Pierwszą rzeczą, od której należy zacząć, jest znalezienie prostych elementów, które będą pasować w zasadzie do wszystkiego. Pierwszym punktem, od którego zaczynam są spodnie – zwykle noszę dżinsy, bo pasują do wszystkiego. Kocham nie tylko niebieskie dżinsy, ale również czarne, bordo i białe dżinsy, również świetnym wyborem będą również spodnie khaki. Dzięki temu kolorowi możesz dodać sznytu każdej stylizacji.

Do prostych elementów możesz wybrać bardziej fantazyjne ciuchy, więc na przykład powiedzmy, że wybrałam czarne dżinsy – więc bardziej szalonym ciuchem mogą być odkrywające stopy sandałki. Ponieważ buty takie są bardzo odważne, chciałbyś również zdecydować się na prostszy top – T-shirt albo bluzeczka bez ozdób jak hafty czy żaboty. Dobrą opcją byłoby przyjęcie koloru, który mają buty. Kolor, który ja osobiście wybrałam będzie kolor koralowy. Będzie nie tylko pasował do czarnych spodenek, ale również wyróżni buty. Osobiście nie nosiłam zbyt wiele biżuterii – ale do tego stroju nosiłabym prosty perłowy naszyjnik i perłowe kolczyki. Mimo, że ten strój jest prosty, na pewno będziesz wyglądał niesamowicie. Podane przeze mnie wskazówki mogą być połączone na wiele różnych sposobów, takich jak zwykłe topy i buty z szalonymi spodniami z dziurami. Jeśli weźmiesz z tego przykład, zawsze powinnaś mieć pewność, że twój strój jest w pełni przygotowany.

Oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać przygotowując taki kontrastowy strój.

  • Warto zawsze zachowywać prostotę
  • Znajdź jeden element, który się wyróżnia – może być markowy, kolorowy, w sygnaturowy wzór.
  • Zawsze powinnaś czuć się pewnie w tym, co nosisz.
  • Nie musisz wydawać dużo pieniążków, aby dobrze wyglądać.