Małe piersi i ładne topy…

Chociaż nie ma nic złego w tym, że mamy małą klatkę piersiową, wiele kobiet o mało rozwiniętej klatce często odczuwa kompleksy związane z wyraźnym brakime górnych kobiecych krągłości. Mały biust może być piękny i seksowny, nawet według standardów społecznych. Zacznij od dobrania bielizny i topów, które pasują do Twojego ciała. Następnie baw się kształtem, kolorem i wzorem – takie topy damskie ze sklepu zoio.pl https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki/topy muszą poprawić wygląd twojej klatki piersiowej na korzyść innych funkcji, dzięki którym poczujesz się pewniej.

 

Zanim zaczniesz się martwić o to, jak sprawić, by twoja klatka piersiowa wyglądała na pełniejszą, zastanów się, w jaki sposób możesz wykorzystać swoją „płaskość” na swoją korzyść. Istnieje wiele stylów, które nie pasują do kobiet z większymi biustami, ale często sprawdzą się wspaniale dla kobiet z bardziej płaską klatką piersiową.

topy

Noś więcej ciuchów jak luźne topy damskie odkrywające ramiona. Te topy są notorycznie trudne do noszenia z biustonoszami, ponieważ pasek tradycyjnego biustonosza będzie widoczny. Kobiety z płaską klatką piersiową mogą założyć te topy niczego nie ryzykując. Mogą też nosić biustonosze bez pasków. Niektóre kobiety z większymi biustami mogą nie czuć się dobrze podparte w tego typu bieliźnie, ale wsparcie to często okazuje się wystarczające dla kobiet z mniejszymi biustami.

 

Spróbuj sukienki z głębszym dekoltem. Sukienki te często nie są odpowiednie dla kobiet z większymi biustami, ponieważ tak duża część klatki piersiowej jest odsłonięta podczas noszenia sukienki. Kobiety z bardziej płaskimi klatkami piersiowymi mogą jednak uciec od eksponowania odrobiny swojego ciałka, nie martwiąc się, że będą wyglądać zbyt wyzywająco.

 

Inną ciekawą opcja są ubrania dopasowane do męskiego wyglądu. Zamiast walczyć z brakiem kobiecych kształtów, spróbuj w pełni wykorzystać swoją androginiczną sylwetkę. Pomyśl o kurtkach w „męskim stylu”, miękkich topach damskich z tradycyjnie twardą, męską sylwetką i dżinsami „boyfriendami”. Dodaj do tego kobiece ale „twardzielskie” akcesoria, uzupełniając twoją stylizację biżuterią z brązu i zegarkiem z grubą opaską. Jest to bardzo szykowny styl, z którego mogą korzystać kobiety o płaskiej, chłopięcej sylwetce.