Jeansy damskie idealne dla każdej z nas

jeansy

Kto nie kocha dżinsów? Może jakieś mroczne roboty biznesowe lub ludzie, którzy ustanowili dress code, kiedy pracowałam w banku. Ale poza bezdusznymi robotami z korpo, wszyscy kochają jeansy damskie! Czy to jeansy na jesień czy na zimę, takie jeansy ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/jeansy są podstawą każdej codziennej szafy i są niezmiernie wygodne i atrakcyjne. Jeśli dobrze będą na tobie leżeć, mogą pokazać twoje kobiece kształty, ładną pupę albo zgrabne nogi, ale mogą też sprawdzić się dobrze w profesjonalnym otoczeniu. Zwłaszcza kreatywne zawody jak grafik, designer czy copywriterka mogą śmiało nosić jeansy do pracy.

jeansyNajlepszą parą jeansów damskich jest taka, która pokazuje twoją sylwetkę. Powiedziałam już to milion razy i powtórzę to jeszcze jeden raz – moda według mnie polega na podkreśleniu silnych stron i ukrywaniu oraz zrównoważeniu problematycznych obszarów.

Jeansy i twoja budowa

Jeśli masz figurę klepsydry lub „ósemki”, prawdopodobnie chcesz nosić jeansy damskie o rozszerzających nogawkach, ze średnio wysokim płaskim stanem. Taka para spodni pokazuje talię, akcentuje twój tyłek i nie przyciąga zbyt wielkiego nacisku na nogi. Jeśli masz figurę gruszki lub odwróconego trójkąta, nie chcesz dżinsów o zwężającej się nogawce – twoje biodra mogą być bardzo szerokie, więc wybierz parę z wysokim stanem, aby uniknąć skupienia uwagi na biodrach i zrównoważyć szeroką talię. Jeśli masz figurę „banana” czyli „kolumny”, poszukaj dzwonów, jeansów bootcut czy innych jeansów damskich o rozszerzających się nogawkach, aby dodać nieco krągłości do swej sylwetki. Jeśli masz płaską pupę i chcesz ją zrównoważyć, możesz wybrać parę spodni z parą kieszeni z tyłu. Jeśli jesteś bardziej drobna lub chuda, najlepiej sprawdzą się obcisłe jeansy damskie czyli popularne rurki, dobrze dopasowane do twego ciała.

Zastanów się nad zakupem pary podniszczonych dżinsów z dziurami – plamy z wybielacza, naturalne dziury przyciągną uwagę do twych nóg. Jeśli nie masz tam za wiele by się pochwalić, może unikaj tego stylu. Zamiast tego wybierz ciemniejsze kolory – są równie przebojowe i mają również efekt wyszczuplający. Czarne spodnie dobrze też nadają się do pracy i mogą być noszone na co dzień. Jasne dżinsy są bardziej swobodne… i można je znaleźć w żywych kolorach, takich jak jaskrawoczerwony, musztardowy lub moro! Denim jest bardzo wszechstronny i może doskonale uzupełnić twoją szafę. Pamiętaj, aby dopasować jeansy damskie do reszty stroju!