Jak dopasować koszule damskie?

W ciągu ostatnich 6 miesięcy poważnie oczyściłam swoją szafę. Oddałam pewne ciuchy do krawca, dałem ubrania do potrzebujących, wysłałam naprawdę słodkie przedmioty do moich podobnie dużych psiapsiół, kiedy zdecydowałam, że po prostu koszule damskie nie są już dla mnie – choć kupiłam je na https://zoio.pl/odziez-damska/koszule . Oznacza to, że teraz mam bardzo dokładną listę tego, czego mi brakuje, co muszę zastąpić, i muszę ruszyć na zakupy.

Punkt #1 na tej liście – eleganckie koszule damskie zapinane na guziki. Uwierzcie lub nie, w mojej szafie nie ma teraz ani damskiej koszuli na guziki. Przyznam, że nie pracuję w korporacyjnym środowisku, więc nie jest to część mojego codziennego „munduru”, ale to nie wydaje mi się słuszne. Zacząłem dzień marząc o idealnej, klasycznej, nieco seksownej, białej koszuli. Następnie zaczęłam myśleć o wszystkich pytaniach, które przychodzą z zakupem nowego ciuchu… i przejrzałam różne blogi modowe z poradami.

koszule damskieMoim problemem było zawsze dopasowanie koszuli. Czy wy też nie nosiłyście agrafek, by sprawić że koszula damska trzymała się waszych kobiecych kształtów? Jeśli koszula zmieściła się na moim biuście, była zbyt duża wszędzie indziej i na odwrót. Stałam się się tak zniechęcona, że mogłam myśleć tylko o tym, jak rozwiązać ten problem.

Jest to trudne i zależy od typu ciała: jeśli jesteś dość wysoka, będzie to ważniejsze niż w przypadku petitek. Szukaj koszul damskich z długim trenem, który pomoże im dobrze się drapować. Dolna część koszuli damskiej powinna po prostu zakrywać twój tyłek. Ale nigdy nie kupuj koszulki, która ma za dużo dodatkowej tkaniny, inaczej nie będziesz w stanie zmieścić całej tej tkaniny w spodniach lub spódniczce. Zawsze zostaw sobie trochę luzu nosząc koszule damskie.

Wspaniałą cechą koszul jest ich wszechstronność. Koszule są z natury odpowiednie do wszystkiego, o ile pasują do twojej sylwetki. Możesz nosić długą koszulę jako tunikę na plażę. Możesz nosić ją ze spodniami do biura, dostosowane do twoich potrzeb. Można je nosić do dżinsów Zawsze możesz założyć taką na formalne okazje! Dobrze dopasowane koszule damskie muszą znaleźć się w twojej garderobie.