Zostań gwiazdą razem z nami – to możliwe…

Każda kobieta ma możliwość bycia gwiazdą swojej własnej historii. W filmach gwiazda zawsze jest zgrabna, mocna i pewna siebie. Oczywiście zależy to od filmu: Mary Poppins i Gamora są zarówno silnymi bohaterkami, jak i wzorami do naśladowania, ale bardzo różnią się od siebie. Bohaterki są jednak potrzebne, a wzorowanie się na bohaterkach filmowych nie jest złą strategią.

Spójrz na swoje filmowe idolki. Co je łączy? To prawda, pewność siebie! Prawdziwa bohaterka uważa, że jest wyjątkowa. Jest kobietą, która wierzy w siebie i swoje decyzje. Aby to zrobić, powinnaś mieć na uwadze jasność i skupienie umysłu.

 

Oczywiście, w filmie aktorka zna scenariusz i wie, co się stanie dalej, robi więcej ujęć niż widzimy, a jeśli zrobi coś źle, zawsze można to wyciąć. Ja jednak nie mogę w pełni kontrolować swoje życie, więc trzymam się z dala od nieprzewidywalnych sytuacji – ale nie zawsze jest to możliwe. Pamiętaj, że chcesz być pewna siebie – nawet jeśli nie jesteś przygotowana na daną sytuację, postępuj tak, jakbyś była. A przynajmniej postaraj się być w strefie komfortu: na przykład, jeśli nigdy nie siedziałaś za kierownicą samochodu, na pewno przed pierwszą jazdą będziesz się stresować. Nie ma w tym niczego złego, ale możesz przecież zawsze powiedzieć to instruktorowi.

 

Gwiazdy filmowe są zawsze wyjątkowo piękne. Dlaczego? Ponieważ żyją zdrowo. Dlatego należy zawsze dbać o siebie, jeść prawidłowo i zdrowo. Na ćwiczenia fizyczne zawsze przeznaczaj co najmniej pół godziny dziennie – i pamiętaj, że kształt ciała nie ma znaczenia! Piękna kobieta to nie taka, która jest drobna, kształtna, chuda lub wysoka – ale taka, która może się zaprezentować jako pięknie harmonijna, umiejętnie podkreślając swoje piękne strony!

 

Dlatego gwiazdy filmowe są kobiece. Nie z powodu ich fizycznej atrakcyjności, ale z powodu ich postawy, pewności siebie i inteligencji. Pomyślcie o tym – w Hollywood są miliony pięknych pań – i tylko garstka z nich może stać się prawdziwymi gwiazdami. Musisz mieć to je ne sais quoi, ten „czynnik wow”. Nie chodzi tu o piękno fizyczne – po prostu trzeba mieć pozytywne nastawienie, być szczęśliwym i liczyć błogosławieństwa.