ILE WAŻY DOBRA KREACJA?

Dziś poruszymy nieco delikatny ale bardzo ciekawy temat. Czy ramoneska ma mocne znaczenie  czy jednak nie waży nic?

Ostatnio zakochałam się w pewnej ofercie, znajdziecie ją tutaj. Postanowiłam ubrać z tego coś w miarę genialnego. Im więcej jestem w stanie wyciągnąć tym większą wagę ma taka jedna kreacja. Warto tutaj przyjrzeć się szerzej na to jak dobrze się pokazać i jak fajnie zaprezentować się na tej całej płaszczyźnie. Nie jest łatwo dobrać odpowiedni dodatek gdy wątpimy w spójność. Dla mnie ramoneska to nie jest element całości to ciekawy dodatek mający szczególnie dobre wrażenie jeśli chodzi o jakieś nietypowe nawiązania. Fajnie jest ukazać nieco więcej i dać dużo więcej.

A ile to kosztuje?

A całkiem niewiele. Tak na prawdę to tylko koszt kurtki bo ta wpasuje się w każdą okoliczność. Czy to ślub czy impreza w plenerze. Ta idealnie doklei się i do tego i do tego. Dlatego jeśli szukasz pazurka czyli czegoś ostrzejszego do podkreślenia swojej niezależności i kobiecości to właśnie one spełnią swoją rolę od a do z.  Najlepsze co możesz sobie zrobić to zainwestować w siebie. Ja nigdy na siebie nie żałuje tylko dlatego że wiąże wielką wagę do tego jak stylizacja wpływa na efekt. Myślę że wiele z was się ze mną zgodzi.

Warto czy nie warto?

To pytanie to raczej filozoficzny wywód niż takie na które jest dobra odpowiedź. Wszystko zależy od tego jak my sami się do tego zapatrujemy. Ostatnio sprawdzam wiele rozwiązań. Dlatego sztuka inspiracji jest bardzo cenna i warto z niej skorzystać. Jeśli uważasz że dobrze się pokażesz… zaryzykuj. Możesz tylko zyskać a zyskanie uznania wśród wszystkich a tym bardziej zachwytu. Jest cenną lekcją. Przypatrz się ile możesz zyskać mocną ciekawą kreacją. Ponieważ nauczy Cię to wierzenia w swoje możliwości i da niesamowite przyłożenie. Używaj tego i do spódnic i do spodni. Tutaj da dowolność jest wskazana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *